Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

AKCE ŠKOLNÍCH DRUŽIN VE ŠK. ROCE  2019 / 2020

 

MAŠKARNÍ KARNEVAL

Ve školní družině patřil měsíc únor Maškarnímu karnevalu. Děti si v tomto období vyráběly veselé papírové masky. Ve středu před jarními prázdninami k nám zavítali princezny, víly, Sněhurka, zvířátka, indiáni, čarodějnice, policista, Newyorčan, čert, Marfuša a spousta dalších masek. Porota to měla hodně náročné vybrat ty nejlepší. Krásu masek můžete obdivovat v naší fotogalerii.

 

DRUŽINOVÝ TALENT

V lednu proběhla ve školních družinách ( Jungmannova a Krabčická ) tradiční soutěž ,,Družinový talent". V soutěži se nám představila spousta dětských talentů. A tak jsme viděli vystoupení mažoretek, kouzelníků, hudebníků, gymnastek, kreslířů, zpěváků sportovců, básníků a tanečnic. Celkem se soutěže zúčastnilo 44 dětských talentů. Každý soutěžící byl ohodnocen porotou. A jak se nám dařilo? to se můžete podívat v rubrice Naše úspěchy.

 

 

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Vánoční besídkou jsme se ve školní družině rozloučili se starým rokem. Pro děti bylo připraveno zábavné odpoledne se zpěvem, tancem a soutěžemi. Největším překvapením byla vánoční nadílka nových her a hraček. Děti se hned s nadšením pustily do rozbalování a společného poznávání pravidel nových společenských her.

KLAUN PEPÍNO U NÁS

Začátkem listopadu zavítal do našich školních družin klaun Pepíno. Jeho představení ,,Klaun Pepíno a překvapení" bylo opravdu rozmanité a děti si při něm užily spoustu legrace. Klaun Pepíno je do svých veselých čísel také zapojil. A tak jsme viděli žonglování, točení obručemi nebo Mexickou hudební a taneční skupinu. Největším zážitkem bylo vystoupení pejsků Filípka A Jima, kteří předvedli opravdové psí kousky. Fotografie z vystoupení najdete v naší fotogalerii